




Набор из 6 бокалов для красного вина 350мл Pasabahce Allegra ПУ 440080
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Набор из 6 бокалов для красного вина 350мл Pasabahce Allegra ПУ 440080
Набір бокалів для вина 440080 Алегра від турецького бренду Pasabahce виконаний з удароміцного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Келих має зручну ніжку, яка не вислизає з рук; товсте денце не розколеться, що не дозволить посуду перекинутися.
Винний келих ємністю 350мл Алегра виконаний з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх більш міцними та стійкими до механічного впливу.
Розроблений для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах. Використовується для вина.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce – міцність. При використанні посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин та сколів.
Характеристики
o Виробник: Pasabahce
o Країна виробник: Туреччина
o Верхній діаметр: 57 мм
o Висота: 217 мм
o Кількість в наборі: 6 шт.
o Матеріал: Скло
o Призначення: Для вина
o Об`єм: 350 мл
o Підходить для миття в посудомийній машині: Так
o Колір: Прозорий
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для вина |
| Материал | Стекло |
| Объем | 350 мл |
| Высота | 217 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 83.5 |
| Состояние | Новое |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр нижний (дно или основа) | 75 мм |
| Диаметр верхний | 57 мм |
- Цена: 520 ₴



