




Набор из 6 бокалов для красного вина 365мл Pasabahce Amber ПУ 440265
Набор из 6 бокалов для красного вина 365мл Pasabahce Amber ПУ 440265
Набір бокалів для вина 440265 Амбер від турецького бренду Pasabahce виконаний з удароміцного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Келихи мають зручну ніжку, яка не вислизають із рук; товсте денце не розколеться, що не дозволить посуду перекинутися.
Бокал ємністю 365мл Амбер для вина виконаний з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх більш міцними та стійкими до механічного впливу. Розроблений для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах. Використовується для вина.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce – міцність. При використанні посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин та сколів.
Характеристики
·
-
- Призначення: Для вина
- Матеріал: Скло
- Об`єм: 365 мл
- Колір: Прозорий
- Тематика декору, малюнка: Без декору
- Кількість в наборі: 6 шт.
- Підходить для миття в посудомийній машині: Так
- Виробник: Pasabahce
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для вина |
| Материал | Стекло |
| Объем | 365 мл |
| Высота | 200 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 84 |
| Состояние | Новое |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр нижний (дно или основа) | 70 мм |
| Диаметр верхний | 60.5 мм |
- Цена: 350 ₴

