




Набор из 6 бокалов для шампанского 200мл Pasabahce Amber ПУ 440295
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Набор из 6 бокалов для шампанского 200мл Pasabahce Amber ПУ 440295
Келихи для шампанського Amber 200 мл 6шт Pasabache 440295
Набір бокалів для шампанського 440295 Амбер від турецького бренду Pasabahce виконаний з удароміцного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Келихи мають зручну ніжку, яка не вислизають із рук; товсте денце не розколеться, що не дозволить посуду перекинутися.
Бокал ємністю 200мл Амбер для вина виконаний з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх міцнішими і стійкішими до механічного впливу. Розроблений для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах. Використовується для вина.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce – міцність. При використанні посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин та сколів.
характеристики
· Призначення: Для шампанського
· Матеріал: Скло
· Об`єм: 200 мл
· Колір: Прозорий
· Тематика декору, малюнка: Без декору
· Кількість в наборі: 6 шт.
· Підходить для миття в посудомийній машині: Так
· Виробник: Pasabahce
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для шампанского |
| Материал | Стекло |
| Объем | 200 мл |
| Высота | 228.5 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 66 |
| Состояние | Новое |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр нижний (дно или основа) | 66 мм |
| Диаметр верхний | 45 мм |
- Цена: 400 ₴

