




Набор из 4 стаканов высоких 360мл Pasabahce Estrella ПУ 520605
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Набор из 4 стаканов высоких 360мл Pasabahce Estrella ПУ 520605
Набір склянок 520605 Estrella від турецького бренда Pasabahce виготовлений з ударостійкого скла, має акуратні форми й універсальність. Склянки мають товсте денце не розколеться, що не дасть посуду перекинутися.
Склянка місткістю 360 мл виготовлена з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх міцнішими та стійкішими до механічного впливу.
Розроблена для використання вдома та сервірування в барах, кафе, ресторанах.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce — міцність. Під час використання посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин і відколів.
Характеристики
o Тип склянки: Високий
o Матеріал: Скло
o Об`єм: 360 мл
o Колір: Прозорий
o Тематика декору, малюнка: Без декору
o Кількість в наборі: 4 шт.
o Підходить для миття в посудомийній машині: Так
o Виробник: Pasabahce
Країна виробник: Туреччина
o Призначення: Універсальний
| Основные | |
|---|---|
| Тип стакана | Высокий |
| Материал | Стекло |
| Объем | 360 мл |
| Высота | 150 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 79.5 |
| Состояние | Новое |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр нижний (дно или основа) | 59.5 мм |
| Диаметр верхний | 79.5 мм |
- Цена: 500 ₴



