




Набор бокалов для красного вина 2 шт 615мл Pasabahce Enoteca ПУ 44738
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Набор бокалов для красного вина 2 шт 615мл Pasabahce Enoteca ПУ 44738
Бокал для вина 44738 Enoteca від турецького бренду Pasabahce виконаний з удароміцного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Келих має зручну ніжку, яка не вислизає з рук; товсте дно не розколеться, і не дозволить посуду перекинутися.
Винний келих ємністю 615мл Enoteca виконаний з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх більш міцними та стійкими до механічного впливу.
Розроблений для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах. Використовується для вина.
Комплектация :
- 2 бокала
Характеристики
Призначення: Для вина
Матеріал: Скло
Об`єм: 615 мл
Висота: 238 мм
Верхній діаметр: 72 мм
Колір: Прозорий
Кількість в наборі: 2 шт.
Підходить для миття в посудомийній машині: Так
Виробник: Pasabahce
Країна виробник: Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для вина |
| Материал | Стекло |
| Объем | 615 мл |
| Высота | 238 мм |
| Верхний диаметр | 72 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 97 |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр верхиний | 72 мм |
| Диаметр нижний (дно или база) | 85 мм |
- Цена: 225 ₴






