




Набор стаканы для виски 4 шт 355 мл Pasabahce Elysia ПУ 520004
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Набор стаканы для виски 4 шт 355 мл Pasabahce Elysia ПУ 520004
Комплектация :
- 4 стакана
Стакан 520004 від турецького бренду Pasabahce виконаний з удароміцного скла, має в своєму розпорядженні акуратні форми і універсальність. Склянка має зручну форму, яка не вислизає з рук; товсте денце не розколеться, що не дозволить посуду перекинутися.
Склянки ємністю 355мл Єлізія виконані з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх більш міцними та стійкими до механічного впливу.
Розроблені для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах. Використовуються для подачі горілки.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce – міцність. При використанні посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин та сколів.
Характеристика
o Матеріал: Скло
o Об`єм: 355 мл
o Колір: Прозорий
o Тематика декору, малюнка: Без декору
o Підходить для миття в посудомийній машині: Так
o Виробник: Pasabahce
Країна виробник: Туреччина
o Тип склянки: Низький
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Стекло |
| Объем | 355 мл |
| Высота | 98 мм |
| Верхний диаметр | 84 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Pasabahce |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 84 |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Диаметр верхиний | 84 мм |
| Диаметр нижний (дно или база) | 84 мм |
| Тип стакана | Низкий |
| Нижний диаметр | 84 мм |
- Цена: 490 ₴






