




Креманка Pasabahce Timeless СЛ 440211 275мл Красива креманка для десертів Скляна креманка для морозива
Креманка Pasabahce Timeless СЛ 440211 275мл Красива креманка для десертів Скляна креманка для морозива
Креманка Pasabahce Timeless СЛ 440211 - це стильна і функціональна креманка з ударостійкого скла об'ємом 275 мл. Вона призначена для використання вдома, а також для сервірування в кафе і ресторанах.
Турецька компанія у виробництві своїх скляних виробів використовує два дієві методи для подовження терміну служби та поліпшення якості експлуатації: загартовування обода і повне загартування. Повне загартування допомагає досягти високої жароміцності та стійкості до коливань температур, що особливо важливо для форм, призначених для приготування страв.
Посуд Pasabahce виготовлено з високоякісного міцного скла. Цей посуд призначений для інтенсивного використання. Завдяки потовщеним краям, вироби мають додаткову захищеність від механічних пошкоджень, завдяки цьому збільшується термін служби скляних виробів.
Характеристики:
- Матеріал: ударостійке скло
- Об'єм: 275 мл
- Висота: 98 мм
- Діаметр: 102 мм
- Можна мити в посудомийній машині
- Підходить для гарячих і холодних страв
Уже понад 20 років компанія Pasabahce (Пашабахче) перебуває на українському ринку.



| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Креманка |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 275 мл |
| Діаметр | 98 мм |
| Висота | 102.5 мм |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Діаметр верхній | 98 мм |
| Діаметр нижній (дно або база) | 70 мм |
- Ціна: 112 ₴


